Geometria 3D Werther, czyli jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku
Geometria 3D Werther, czyli jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku

Dokładne ustawianie kół dzięki geometrii 3D wpływa na bezpieczeństwo podróży samochodem. Naprawę auta warto powierzyć warsztatom posługującym się najlepszymi na rynku technologiami. Geometria 3D Werther to jedno z nowoczesnych urządzeń docenianych przez specjalistów.

Funkcje

Kalibracja układu jezdnego w trójwymiarze przekłada się na precyzję ustawienia kół we wszystkich płaszczyznach. W urządzeniach do geometrii 3D zamontowane są równomiernie rozłożone kamery, które ułatwiają mechanikowi porównanie wyników i przygotowanie do naprawy zgodnie z wytycznymi producenta samochodu. Jedna z najważniejszych zalet urządzenia do geometrii 3D Werther to szybkość oceny uszkodzeń, nawet do dwóch minut.

Uproszczenie zaawansowanej diagnostyki

Urządzenia do geometrii kół 3D Werther pracują z wykorzystaniem technologii ONETOUCH. Mechanik otrzymuje mechanizm o maksymalnej powtarzalności, bezbłędny, dzięki powiązaniu kamer z elastycznym podnośnikiem. Urządzenie do geometrii współpracuje bezpośrednio z drukarką laserową i większym monitorem. Przy zakupie warto potwierdzić, czy warsztat otrzyma profesjonalne, dołączone oprogramowanie ułatwiające prowadzenie diagnostyki.

Różne wersje do dyspozycji warsztatów samochodowych ze wskazaniem na uniwersalność

Urządzenia do geometrii występują w wielu wersjach różniących się liczbą kamer (najczęściej od dwóch do czterech). Dobrym wyborem będzie zakup urządzenia uniwersalnego, służącego do obsługi pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, w tym busów. Trójwymiarowa diagnostyka geometrii kół bezpośrednio wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Aby zapewnić klientom Twojego warsztatu szybką i fachową usługę, warto zainwestować w nowoczesne urządzenia zapewniające zaawansowane funkcje ułatwiające pracę mechaników samochodowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl