FASEP

FASEP to włoska firma z wieloletnią tradycją założona w 1969 roku przez włoskiego Fulvio Boniego specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji systemów kontroli geometrii kół oraz wyważarek do opon. Stanowi wiodącą firmę w sektorze sprzętu do serwisu opon cieszącą się dużym uznaniem na rynku oraz zaufaniem wśród klientów.

Historia firmy sięga czasów drugiej wojny światowej, gdy ojciec Fulvio Boniego, Mario Boni, znany wśród kolegów pod pseudonimem "Belle idee", czyli "Wspaniały pomysł", otworzył warsztat do naprawy i odnawiania motocykli oraz mechanizacji krosien tekstylnych. Ten mały warsztat zapoczątkował powstanie rodzinnej firmy o niezwykłej historii, która wiele lat później stała się nie tylko powodem do dumy całej rodziny Boniego, ale również włoską potęgą serwisowania opon popularną na całym świecie.

Początkowo FACEP była firmą o małym kapitale stworzoną wyłącznie dla innowacyjnych pomysłów. Bardzo szybko jednak okazało się, że odnosząc ogromne sukcesy, stała się znaczącym graczem na światową skalę w zaawansowanym technologicznie sprzęcie do serwisowania opon.

Od ponad 50 lat siłą firmy FACEP są niedoścignione rozwiązania projektowe oraz produkcyjne elektroniki oraz mechaniki stosowanej do geometrii kół oraz wyważarek kół. Obecnie firma ta prowadzona jest przez dwóch synów Boniego, nieustająco najwyższymi wartościami przekazywanymi przez dziesięciolecia w rodzinnej firmie są pasja, szacunek oraz relacja z ludźmi. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że kluczowymi słowami opisującymi producenta FASEP są innowacja, pasja i jakość.

Siedziba firmy FACEP znajduje się w niezwykle pięknym krajobrazowym Ronta we Florencji, niemal w samym sercu Włoch. Fabryka zajmuje powierzchnię 4 000 m2. Waga przykładana do wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych do produkcji oraz dbałość o detale produkcji sprawiają, że nawet po wielu latach pracy produkty znajdujące się w ofercie FASEP cieszą się dobrą kondycją i funkcjonują bez zarzutów. Jest to wynik testów przeprowadzanych na każdym etapie produkcji w celu zapewnienia wysokich standardów jakości. Każde urządzenie wychodzące z linii produkcyjnej w fabryce FACEP otrzymuje certyfikat testu CDC pozwalający na zidentyfikowanie każdej części maszyny. Opinie klientów stanowią najlepszy dowód na bezkompromisowe projektowanie oraz produkcję maszyn. Od sierpnia 2000 roku FASEP jest również akredytowany zgodnie z międzynarodową normą jakości ISO9000:2000.

Niezwykłe wartości, jakimi kieruje się firma FACEP oraz niepowtarzalne podejście do specjalizowania się w projektowaniu oraz produkcji sprawiają, że stosowane innowacyjne technologie oraz silna specjalizacja pozostają bezkonkurencyjne. A proponowane przez firmę produkty oraz rozwiązania w serwisowaniu opon stanowią nieprzeciętną ofertę. 

Firma FASEP eksportuje swoje produkty do ponad dziewięćdziesięciu krajów na całym świecie będąc jedną z najlepszych firm produkujących wyważarki do kół samochodowych oraz kół ciężarowych, a także motażownice do opon. Główny rynek dla maszyn FASEP stanowią Europa, Japonia oraz kraje Bliskiego Wchodu, jednak nieustanny rozwój firmy sprawia, że grono klientów na całym świecie powiększa się z każdym rokiem.

Pomimo upływu lat nieustannie można zauważyć ogromną pasję, jaką kieruje się firma stawiając na bezpośredni kontakt oraz osobistą relację z klientami a także innowacyjny impuls pozwalający na permanentny rozwój. Prezentację wielu z oferowanych produktów firmy FASEP można zobaczyć na firmowych ekspozycjach podczas licznych międzynarodowych wystaw i targów.

Sklep Opomax w swojej ofercie posiada wiele wariantów najwyższej klasy produktów włoskiego producenta FACEP takie, jak wyważarka do kół samochodowych, wyważarka do kół ciężarowych, motażownica do opon oraz montażownica do opon ciężarowych. Produkty FACEP to gwarancja najwyżej jakości materiałów, niezawodnych rozwiązań, precyzyjnego wykonania oraz wieloletniego doskonalenia projektów, systemów oraz metod produkcyjnych pozwalających na wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie.

Doskonała jakość, niezawodność oraz wytrzymałość sprzętów sprawiają, że produkty FASEP wybierane są przez wiele profesjonalnych warsztatów. Atrakcyjność ceny w stosunku do doskonałej jakości oferowanych produktów stanowi rewelacyjną okazję do zakupu. Wykorzystanie sprzętów oraz systemów oferowanych przez firmę FASEP pozwoli na profesjonalne i szybkie, a także wygodne i bezpieczne wyważanie oraz montaż opon. Dostępne wersje pozwalają na dopasowanie wariantu sprzętów według potrzeb, a wyjątkowy design produktów włoskiej marki FASEP stanowić będzie charakterystyczny element potwierdzający wysoką jakość wykorzystywanych w warsztacie sprzętów a także ich niezawodność.

Zachęcamy do zapoznania się oferowanymi przez sklep Opomax wariantami wyważarek do kół oraz motażownic do opon firmy FASEP. Każdy sprzęt znajdujący się w ofercie sklepu został szczegółowo opisany z uwzględnieniem dokładnych danych technicznych, cech oraz parametrów produktu wraz z jego przeznaczeniem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl