ALLIGATOR Kapturek Specjalny V2B

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1,87 zł 1.87
Cena netto: 1,52 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Alligator
Kod produktu: V2B

Opis

Specjalny kapturek na zawory V2B ALLIGATOR istnieje od ponad 20 lat -często kopiowany jednak nigdy nie stworzono funkcjonalnej kopii. Wiele międzynarodowych firm spedycyjnych zaleca dla wszystkich swoich pojazdów kapturki V2B ALLIGATOR. Już tylko w USA rocznie około 15 milionów zaworów jest wyposażanych w te kapturki firmy Alligator - co powoduje zmniejszenie przestojów i czasów kontroli, obniżenie kosztów eksploatacji i zwiększone bezpieczeństwo.

 

Regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach w szczególności w pojazdach ciężarowych i użytkowych jest absolutną koniecznością:

• Dłuższy okres użytkowania opon

• Zmniejszone zużycie paliwa

• Bezpieczeństwo kierowcy i pojazdu Ciśnienie niższe o 1 Bar powoduje zwiększenie zużycia paliwa o ok. 1,2% - a 30% spadek ciśnienia w oponie skraca czas użytkowania opony o połowę.

Odpowiedni kapturek zapobiega utracie powietrza a przez to pomaga zaoszczędzić pieniądze! Kontrola ciśnienia często bywa kłopotliwa: aż do 18 kół w zestawie oznacza każdorazowo: odkręcenie kapturka, kontrolę/ uzupełnienie ciśnienia - nakręcenie kapturka. Często robi się to podczas mrozu, przy złym dostępie do zaworu lub zapieczonych kapturkach, które bardzo trudno odkręcić. Konsekwencje

• Duży nakład czasu, a co za tym idzie - kosztów

• Zagubienie kapturka - zabrudzenie i korozja zaworu -> Niebezpieczeństwo !

• Brak kontroli ciśnienia w oponach: Dodatkowe koszty i zagrożenie wypadkiem! Dla takich sytuacji mamy jedno rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo i obniża koszty! Kapturek Specjalny

V2B ALLIGATOR Jeśli zamontujemy Kapturek Specjalny V2B ALLIGATOR zamiast zwykłego kapturka, będziemy mogli sprawdzić/ uzupełnić ciśnienie bez konieczności odkręcenia kapturka. Uzupełnienie i kontrolę ciśnienia można dokonać przez kapturek. Zalety widać jak na dłoni:

• Krótszy czas kontroli a więc niższe koszty

• Oszczędność czasu o ok. 60-65%

• Kapturek nigdy się nie gubi – Większe bezpieczeństwo!


 

 

*cena dotycz 1 czapeczki

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl