WERTHER

Maszyny i urządzenia Werther

Odpowiednie wyposażenie warsztatu samochodowego jest niezbędne do prawidłowego wykonywania pracy. Maszyny i urządzenia marki Werther to wszechstronny asortyment umożliwiający wykonywanie ogólnych i specjalistycznych zadań w diagnostyce oraz serwisie samochodów. Znajdziesz je w naszym sklepie.

Specjaliści w wyposażeniu warsztatów

Firma Werther International Polska to wysokiej klasy specjaliści, zajmujący się produkcją i wyposażaniem warsztatów samochodowych w najlepszy i najbardziej funkcjonalny sprzęt diagnostyczno-serwisowy. Firma istnieje na rynku od 2000 roku, dzięki czemu zdobyła renomę i cieszy się wysokim uznaniem klientów. Poza standardową ofertą handlową, Werther świadczy również usługi instalacyjne w zakresie swoich produktów, a także zapewnia ich montaż, konserwację i naprawy.

Firma posiada zasięg międzynarodowy dysponując 6 zakładami produkcyjnymi w Danii, Francji i Włoszech oraz sprzedając swoje produkty na wszystkich kontynentach.

Asortyment warsztatowy

Jako specjaliści w dziedzinie wyposażenia warsztatów samochodowych, w trosce o zadowolenie klienta w naszym sklepie oferujemy wiele produktów marki Werther, które doskonale sprawdzą się w pracy ogólnej i specjalistycznej.

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wybierz urządzenia marki Werther do swojego warsztatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl