HOFMANN

Ciężarki Hofmann

Wyważanie kół to czynność, która powinna być przeprowadzania okresowo w przypadku każdego koła, zarówno nowego fabrycznie, jak i tego mocno eksploatowanego. Oferujemy Ci doskonałe produkty firmy Hofmann, dzięki którym osiągniesz najbardziej optymalne wyważenie kół w każdym samochodzie.

Wyważenie komfort i ekonomika jazdy

Jeśli jesteś profesjonalistą i zawodowo zajmujesz się serwisowaniem pojazdów, z pewnością doskonale wiesz, jak ważne bywa okresowe wyważenie kół. Od tej czynności zależy nie tylko komfort jazdy, ale i jej ekonomika, bowiem niewyważone koła powodują szybsze zużywanie się opon i ścieranie bieżnika. Wykorzystując produkty marki Hofmann możesz dokonać odpowiedniej korekcji w swoim warsztacie, dociążając niektóre strefy felg i uzyskując idealnie równe toczenie, dzięki czemu samochód będzie cieszył się dłuższym życiem, a kierowca – większym komfortem

Ciężarki do każdego typu felg

Produkty marki Hofmann, jakie oferujemy Ci w naszym asortymencie to ciężarki równych typów, dostosowane do każdego rodzaju pojazdów. Wśród produktów znajdziesz:

Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie zostały wykonane zgodnie normami unijnymi, a ich powierzchnia posiada zabezpieczenie antykorozyjne w postaci powłoki cynkowej.

Zapoznaj się z ofertą naszych markowych produktów i wybierz modele odpowiednie do swojego warsztatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl