BESTPATCH

Produkty Bestpatch

Zarządzasz warsztatem naprawczym w bazie transportowej? Zajmujesz się utrzymaniem w stanie sprawności maszyn rolniczych lub budowlanych? A może Twoim hobby jest prowadzenie ciężkiego samochodu terenowego? Z pewnością często spotykasz się z problemem przebitej opony i koniecznością szybkiej naprawy z jak najlepszym skutkiem. Jako specjaliści w dziedzinie wyposażenia warsztatów samochodowych proponujemy Ci szereg produktów marki Bestpatch, z którymi błyskawicznie rozwiążesz problem uszkodzonego koła.

Gwarancja trwałości napraw

Bestpath to znana na rynku firma specjalizująca się w produkcji łatek, kołków i innych elementów gumowych przeznaczonych do łatania opon bezdętkowych w dużych pojazdach. Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się bardzo wysoką trwałością i są przystosowane do szybkich napraw.

Co zyskujesz z produktami Bestpatch?

Wybierając elementy gumowe z kolekcji, sygnowane logo Bestpatch otrzymujesz gwarancję:

  • skutecznej i szybkiej naprawy,
  • produktów dostosowanych kształtem, formą i rodzajem materiału do wszystkich typów uszkodzeń opony.
  • trwałego zespolenia gwarantującego sprawność naprawionej opony porównywalną z nowym ogumieniem,
  • dostosowania produktów zarówno do wulkanizacji na zimno, jak i na gorąco.

Co możemy Ci zaoferować w ramach tej marki?

Jeśli zajmujesz się naprawami ogumienia maszyn rolniczych, ciągników, dźwigów budowlanych i innych maszyn na kołach, a także tracków i ciężarówek możesz skorzystać z naszej oferty produktów naprawczych do ogumienia. W ofercie znajdziesz łaty, kołki o różnych wymiarach oraz rozmaitych kształtach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl